Top
موشن گرافیک معرفی مجتمع پسرانه معلّم
 
 
پیام مدیر عامل
به نام خدا

حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش ، خانواده بزرگ مجتمع آموزشی پسرانه معلّم توانست با سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، ارتقا خدمت رسانی به دانش آموزان گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد و امید است سال پیش رو ، سال عزت و سربلندی ایران اسلامی باشد.
 
ابوالفضل امیری مقدم یزدی
مدیر مجتمع فرهنگی و آموزشی معلم
درباره مجتمع
 
سیستم گزینش علمی واخلاقی ، جذب دبیران شایسته ومجرب و توسعه فعالیت های فوق برنامه علمی وفرهنگی ، موجبات تمایز این مرکز فرهنگی آموزشی را با سایر مراکز فراهم ساخت .
مجتمع معلم با شعار « افق های نودر تعلیم وتربیت دینی » و با تدوین نظامنامه تربیتی جامع ، تلاش نموده است رویکردهایی نوین در فرآیند آموزش و پرورش را به کار گرفته وبه دور از افراط وتفریط نسبت به آموزش وتربیت دانش آموزان ، توفیقات بسیار ارزشمندی را به دست آورد . همچنین با بهره مندی از تکنولوژی هوشمند در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری نسبت به ایجاد زیر ساخت ها وروش های آموزشی نوین پیشرو بوده و از طرین کارشناسان آموزش و پرورش شهر تهران مورد ارزیابی قرار گرفته و تایید و تشویق شده است .
این مجتمع ، آموزش زبان انگلیسی را از پیش دبستان با رویکردی متفاوت ، اثر گذارو با اجرای برنامه ای بلند مدت ، به کار گرفته تا زمینه یادگیری کامل این زبان را برای بچه ها فراهم سازد . این اقدام موجبات رضایت دانش آموزان وخانواده ها رابه همراه داشته است . فعالیت های فرهنگی و پرورشی مجتمع با رویکرد اسلامی از پیش دبستان تا پایه دوازدهم ، با لحاظ نمودن شرایط سنی وعقلی دانش آموزان وتنوع در روش ها وبرنامه ها زمینه تعمیق مفاهیم دینی وارزشی در ضمیر دانش آموزان را فراهم ساخته و می تواند موجبات تثبیت رفتارهای اخلاقی را به ارمغان بیاورد .
موفقیت های فرهنگی چهار مقطع مجتمع طی سال های اخیر ، بسیار قابل توجه بوده ودر کسب رتبه های برتر در مسابقات مختلف منطقه و استان نوید بخش به بار نشستن طرح ها و برنامه های فرهنگی مجتمع می باشد .
تاریخچه مجتمع
 
مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم در سال ۱۳۶۹ با هدف ایجاد بستر تعلیم وتربیت اسلامی در منطقه ۲ تهران ودر خیابان زنجان باآغاز به کار مقطع راهنمایی تاسیس گردید . سپس با توسعه سایر مقاطع وتجمیع آن در محله سعادت آباد ، اولین مجتمع فرهنگی آموزشی با رویکرد تربیت اسلامی در این محله نامیده شد که مورد استقبال بسیار زیاد خانواده ها قرار گرفت .
در حال حاضر این مجتمع با مساحتی بالغ بر۴۰۰۰ متر مربع وزیر بنایی حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع و با دارا بودن چهار مقطع تحصیلی دبستان ۱ ، دبستان ۲ ، متوسطه ۱ و متوسطه ۲ از پیش دبستان تا پایه دوازدهم ، حدود ۸۰۰ دانش آموز را تحت پوشش قرار داده است .