Top
منتخب تصاویر سال 1401- 1402
مراحل پیش ثبت‌نام
 
 
 
روند پیش ثبت‌نام امور مالی
 
 
 
 
 
 
اخبار ثبت نام در متوسطه دوره اول پسرانه معلم
 
 
 
 
 
 
 
 
 

به نام خدا

وَ يُزَكِّيهِم وَيُعَلِّمُهُمُ ٱلكِتَبَ وَٱلحِكمَهَ

با عرض سلام و ادب؛

به استحضار می­رساند، مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم در سال ۱۳۶۹ با هدف ایجاد بستر تعلیم و تربیت اسلامی در منطقه دو تهران تاسیس گردید. این مجتمع که دارای تمامی دوره های تحصیلی است، تاکنون بیش از ۳۰۰۰ دانش ­آموخته و فارغ التحصیل شایسته داشته و در چهارمین دهه فعالیت خود، با توجه به شعار "افق های نو در تعلیم و تربیت دینی" بسترهای جدیدی برای آموزش و پرورش دانش آموزان عزیز فراهم ساخته است.

در این خصوص مسئولین مجتمع، با تاسیس واحد پزشکی، واحد تخصصی مشاوره، مرکز مهارت آموزی (مهارت‌های نرم و سخت)، واحد تربیت بدنی و زبان خارجی و همچنین استفاده از فناوری های نوین آموزشی و بهره مندی از معلمان و کارکنان مجرب، متخصص، متعهد و خوشنام، رویکرد اصلی خود را به سمت رشد دانش آموزان در چهار بخش جسمی، شخصیتی، اجتماعی و شناختی سوق داده است. و با به کارگیری مدل یادگیری ۳۶۰ درجه (یادگیری برای دانستن، یادگیری برای انجام دادن، یادگیری برای زیستن و یادگیری برای با هم زیستن) زمینه توانمند سازی دانش­آموزان در حوزه های مختلف بر اساس ساحت های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را فراهم کرده­اند.

با توجه به اینکه مجتمع معلم هر ساله از بین دانش­ آموزان با اخلاق، مسئولیت پذیر، مستعد، تلاشگر و پرورش­‌یافته در خانواده­‌های مومن، معتقد، همراه و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، متناسب با ظرفیت خود تعدادی دانش‌­آموز می­پذیرد، لذا برای سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ نیز از تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱، امکان پیش ثبت نام مهیا شده است. والدین محترمی که متقاضی ثبت نام فرزندشان در این مجتمع هستند، لطفا باتوجه به مراحل زیر اقدام نمایند.